Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Glamúr 3 részes festett fa tároló doboz szett, asztali rendszerező

5.980 Ft
2.490 Ft
-3.490 Ft -58%
Az akció időtartama: 2022. 06. 02. -
Menny.:db
Cikkszám: F02016
Elérhetőség: Raktáron
Várható szállítás: 2025. április 04.

Kézzel festett, füles fa doboz szett csodás színekben. Lehet zsebkendőtartó, óratartó, tolltartó, de akár evőeszköztartó is. 

További információ a termékről

Csak a képzelet szab határt, mi mindent tárolhat ezekben az egyedi, kézzel festett fa dobozokban. Lehet szalvéta-, és zsebkendőtartó, óratartó, tolltartó, evőeszköztartó, díszítheti a konyhát, a nappalit, a fürdőszobát és akár a gyerekszobát is. Méreteiből és formájából adódóan számos dolog tárolására alkalmas trió, akár egy irodában is hasznos lehet.

Pentart tölgy színű vizes alapú lazúr géllel színezve, illetve szintén pentart vizes alapú, vízállóra száradó metál akril festékkel díszítve (vörösarany, zöldarany, borostyánzöld és kobaltkek színekben), majd vízbázisú dekorlakkal zárva.

Tisztítása nedves kendővel ajánlott.

Faládák méretei: 25*10*7,5 cm, 23*8*6,5 cm és 21*6*6,5 cm.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Hasonló termékek

Eredeti fateknő ékszertartó

Raktáron
11.500 Ft 9.680 Ft
-1.820 Ft -16%